Tesettür Gelinlik Modelleri

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte, düğün organizasyonlarına hız verilir. Yepyeni bir hayata adım atacak olan çiftler, bu özel gecelerinde her detayın hayal ettikleri şekilde şekillenmesini isterler. Özellikle gelin adaylarının itinayla hazırlandıkları düğünler, onlar için ömürleri boyunca unutamayacakları kostümü giymek anlamına da gelir.Tesettür Gelinlik ModelleriŞüphesiz her genç kızın rüyalarını süsleyen gelinlik modelleri, bu anlamda büyük önem taşımaktadır. Düğün gününden günler öncesinde, bu tatlı telaş içinde içlerine sinecek olan modeli arayan hanımlar, arzularına ulaştıklarında büyük mutluluk yaşarlar. Tasarımcıların, senenin modasına göre şekillendirdikleri gelinlik modelleri, bu anlamda her zaman yenilenerek, talebe karşılık vermeyi başarabilmiştir. Biz bugün sizler için, 2018-2019 en şık tesettür gelinlik modelleri hakkındaki makalemizi paylaşarak, konuya ışık tutmak istiyoruz.

2018-2019 En Şık Tesettür Gelinlik Modelleri

Son yıllarda büyük değişim rüzgârları esen tesettür modası, gelinlik sektöründe de kendini gösteriyor. Oldukça şık modellerin sunulduğu 2018-2019 tesettür gelinlik modelleri, senenin tüm dikkat çeken detaylarını içinde barındırıyor.

Dantel gipürler, taş ve inci ayrıntılarla hareketlendirilen gelinlikler, gecenin bu özel kıyafetini taçlandırıyor. Kemerler, volan, altın, gümüş ve apoletli omuz işlemelerin yer aldığı modeller, gelin adaylarımızın beğenisine sunuluyor. Senenin favori kumaşı olan satenlerde, gelinlik modellerinde sıklıkla yer alıyor.

Sade Tesettür Gelinlik Modelleri

Bunun yanı sıra, gelinliklerin vazgeçilmezi olan kabarık eteklerde, kapalı gelinlik modellerinde kullanılan bir diğer ayrıntı olarak göze çarpıyor. Gelin adayının arzusuna göre, tek parça veya iki parça şeklinde seçilebilen modellerde, etek kısmı ayrı olarak giyilebiliyor.

Tesettür gelinlik modelleri için bir diğer önemli nokta da; gelinlikte kullanılan duvak detayıdır. Saçları tamamen kapatan duvaklarda kullanılan detaylar, gelinlikle bütünlük sağlar. Kumaşta kullanılan inci, taş gibi parçalarla hareket kazandırılan duvaklar, gelinlikte bütünlüğün oluşturulması açısından çok önemlidir.

Fiyonklu Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür gelinlik modellerinin duvak modelleri, gelinliğe uygun olarak çeşitli desenlerde kumaşlardan üretilir. Bunlar arasında gipürlü tüller, taş işleme detaylı duvaklar, dantel işlemeler ve inci taşlar göze çarpan modeller arasındadır.

Normal gelinliklere göre tasarımı oldukça güç olan tesettür gelinlik modelleri, profesyonel ellerde hazırlanmadığı takdirde, başarısız sonuçlarla karşılaşılması kaçınılmazdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.