Zarafet ve Çekiciliğin Adresi; Kimono Modelleri

Zarafet ve Çekiciliğin Adresi; Kimono ModelleriGünümüzde çalışan kadınların giderek artmasıyla birlikte, şık kıyafetlere olan giyime talepte yükselmeye başladı. İş ortamında şık görünmek kadar, içerisinde gün boyu rahat edebileceği kıyafetler giyinmek, çalışan kadınların en büyük ihtiyacı olarak görülüyor. 2018 senesinde yıldızı parlayan zarafet ve çekiciliğin adresi; kimono modelleri bu anlamda kadınlara büyük kolaylık sağlıyor.

Tasarımcılar son yıllarda, bazı ülkelerin geleneksel olan kıyafetlerini yeniden yorumlayarak, ortaya oldukça iddialı tasarımlar çıkarmaya başladılar. Bunların başında sayabileceğimiz kimono modelleri, konforlu, çekici ve oldukça tarz giyim parçaları arasına girmeyi başarabildi.

Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmez giyimlerinden olan bu modeller, plajdan iş yerlerine kadar her yerde kombinlenebiliyor. Sonbaharda da zaman zaman değerlendirilebilen kimonolarda ise, siyah, saks mavisi ve kahverengi gibi renklerin hâkim olduğunu görebiliyoruz.

Salaş olması bakımından kadınların konforla kullanabildikleri kimonolar, geniş renk ve desen seçeneği sayesinde de birçok kıyafetle kolaylıkla bütünleştirilebiliyor.

Plajlarda Kimono Modelleri

Bu yaz, her kumsalda pek çok defa kimono çeşitlerine rastlamanız mümkün olabilecek. Plaj elbisesi olarak değerlendirilebilecek giyim parçalarında, floral desenlere geniş yer verilmiş. Oldukça canlı renklerdeki, geniş çiçek desenli, birbirinden şık kimonolar, mayo ve bikinilerle harika uyum sağlıyor.

Plaj kimonolarında kullanılan renkler ise; fuşya, pembe, yeşil, turuncu, açık mavi, sarı gibi açık ve canlı renkler olarak karşımıza çıkıyor.

Kimonoyla Yapabileceğiniz Örnek Kombin Modelleri

Az evvelde bahsettiğimiz gibi, geniş renk ve desen yelpazesine sahip olması dolayısıyla, birçok kıyafetinizle, rahatça kombinleyebileceğiniz kimonolarınızı seçerken dolabınızı gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz.

Mini eteklerle, kot pantolon ve şortlarla giyebileceğiniz sade renkli bir bluz veya tişörtün üzerine, ten renginize ve zevkinize uygun kimonolarla bütünlük oluşturabilirsiniz.

Renk ve Desen Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Yakalanmak istenen bohem görünümü elde edebilmek için, kimono seçimi aşamasında, ten ve hatta saç renginizi göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Cildinizi boğacak veya kıyafetlerinizle uyum sağlamayacak parçalar, dolabınızda boşa duran bir giyimin var olmasına neden olacaktır. Bu nedenle, alışverişinize çıkmadan evvel, kendinize yakışacak renk ve desenlere karar vermeniz yerinde olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.